Gymnastes                        2017 - 2018

​Yasmin van Es

- 3e plaats NK Senioren A 2017
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale lint 2017
- 2e plaats NK Senioren A 2016
- 2e plaats NK onderdeelfinale hoepel 2016
- 3e plaats NK onderdeelfinale bal 2016
- 2e plaats NK onderdeelfinale knotsen 2016
- 3e plaats Open GR Azur (FRA) 2016
- 4e plaats NK Senioren A 2015
- 2e plaats NK onderdeelfinale bal 2015

- 3e plaats NK onderdeelfinale lint 2015
- Nederlands Kampioene Junioren A 2014

​Julia Tan

- 10e plaats NK Senioren A 2017

- 7e plaats NK onderdeelfinale hoepel 2017

- 5e plaats NK Junioren A 2016

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale hoepel 2016

- 2e plaats NK onderdeelfinale touw 2016

- 2e plaats NK onderdeelfinale bal 2016

- 2e plaats NK onderdeelfinale knotsen 2016

​Eva Oortwijn

 

- 3e plaats Districtskampioenschap

  Mid-West Senioren B 2017

- 2e plaats NK Junioren B 2016

- 2e plaats NK Groep Junioren A 2015

Marith van Iperen

 

- 8e plaats NK Junioren B 2016

Ilse Huiskens


- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2017

- 3e plaats 4th Open GR Azur Tournament Nice 2017

- Nederlands Kampioene Senioren B 2016


 

 

Carolien Plantjé

- 7e plaats NK onderdeelfinales Knotsen Junioren A  2016

- Nederlands Kampioene Pre-Junioren B 2015
- 2e plaats NK Duo touw Pre-Junioren B 2015

Jeanine van Son

- Nederlands Kampioene Groep Pre-junioren 2017             keuzemateriaal

- Nederlands Kampioene Duo lint Pre-junioren B 2015

Dana van Beem​

- 2e plaats NK Groep Pre-Junioren 2017 keuzemateriaal

- Nederlands Kampioene Benjamins C 2015

​Valeria Baars

- Nederlands Kampioene Pre-junioren A 2017
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Zonder             Materiaal 2017
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Bal 2017
- 2e plaats NK onderdeelfinale Lint 2017

- Nederlands Kampioene Groep Pre-junioren 2017           keuzemateriaal
- Nederlands Kampioene Benjamins A 2016
- 2e plaats NK Benjamins A 2015
- 2e plaats NK Duo Benjamins A 2015

Lyvana Garrelts

- 3e plaats NK Pre-Junioren A 2017

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Hoepel  2017
- Nederlands Kampioene Pre-junioren Groep 2017           keuzemateriaal
- 3e plaats NK Benjamins A 2016
- 1e plaats Luxembourg Cup 2016 onderdeelfinale Bal
- Nederlands Kampioene Benjamins A 2015
- Nederlands Kampioene Duo Benjamins A 2015

Marit van der Stam

- 4e plaats NK Pre-junioren A 2017

- Nederlands Kampioene Groep Pre-junioren 2017           keuzemateriaal

- 4e plaats NK Benjamins A 2016

- 4e plaats NK Benjamins A 2015

- Nederlands Kampioene Duo Benjamins A 2015

​Laila van Es

- 5e plaats NK Pre-junioren A 2017

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Lint 2017

- 3e plaats onderdeelfinale Zonder Materiaal 2017

- 2e plaats NK Groep Pre-junioren 2017 keuzemateriaal

- 2e plaats NK Benjamins A 2016

- 6e plaats NK Benjamins A 2015

- 2e plaats NK Duo Benjamins A 2015

Barbara Galek-Olsthoorn

- Nieuw in de selectie 2017-2018               

Lisa Donkervliet

- 7e plaats NK Benjamins A 2017- 2e plaats NK               Benjamins C 2016

- Nederlands Kampioene Duo Benjamins C 2016

​Yun Li Zwetsloot

- 8e plaats NK Benjamins B 2017

- Districtskampioene Mid-West Mini's 2016

​Louise Plantjé

- Eerste wedstrijd seizoen 2015/2016 Mini

- Tweede wedstrijd seizoen 2016/2017 Mini

- Dit seizoen zal Louise uitkomen bij de Benjamins in       de tweede divisie

Christel Vinkhuyzen​

- Gymnaste in onze seniorengroep 1e divisie

© 2017 RDG Academy