Agenda

4/1/2020

New Year Trophy

Internationale wedstrijd georganiseerd door GTV de Badhoeve in Ookmeer Amsterdam. Onze deelneemsters Laila en Lisa.

18/1/2020

1e plaatsingswedstrijd Mid-West 2e divisie

Organisatie GV Vogel. Onze deelnemeemsters: Aleksandra, Aurea, Dana, Jeanine, Martina, Phileine en Sofia.

25/1/2020

Districtwedstrijd 1e divisie

Organisatie: GV De Badhoeve

Onze deelneemsters: Yun Li, Laila, Lisa, Lyvana, Senna, Valeria, Carolien en Yasmin.

26/1/2020

Algemene Ledenvergadering

Onze Algemene ledenvergadering vindt plaats in

Sportcomplex "De Waterlelie", Dreef 7, 1431 WC Aalsmeer

Ontvangst vanaf 19.45

Aanvang vergadering 20.00

1/2/2020

2e plaatsingswedstrijd Mid-West 2e divisie

Organisatie SV Omnia 2000. Onze deelnemeemsters: Aleksandra, Aurea, Dana, Jeanine, Martina, Phileine en Sofia.

1/2/2020

Brussels Cup

Internationale wedstrijd België voor Lisa, Lyvana, Senna en Valeria.

7/2/2020

1e Plaatsingswedstrijd 1e divisie (groep 1)

Organisatie O&O Zwijndrecht

Onze deelneemsters: Yun Li, Laila, Lisa, Lyvana, Senna en Valeria.

8/2/2020

1e Plaatsingswedstrijd 1e divisie (groep 2)

Organisatie O&O Zwijndrecht

Onze deelneemsters: Carolien en Yasmin.

14/2/2020

Offene Essener Stdtmeisterschaften 2020

Internationale wedstrijd in Duitsland. Organisatie: Essener TB. 

Onze deelneemsters: Laila, Lisa, Lyvana, Martina, Yun Li en Yasmin.

27/2/2020

Sosnowiec Winter Cup Polen

Organisatie Akademia Gimnastyki Artystycznej Sosnowiec.

Onze deelneemsters: Carolien, Laila, Lisa, Lyvana, Senna, Valeria en Yasmin.

13/3/2020

3e plaatsingswedstrijd Mid-West 2e divisie

Organisatie: TSA. Onze deelneemsters: Aurea, Dana, Jeanine, Martina, Phileine en Sofia.

20/3/2020

1e Plaatsingswedstrijd Groepen 1e divisie en 2e divisie

Organisatie DVO Dordrecht

Onze deelneemsters: Carolien, Dana, Eva, Ilse, Jeanine en Yasmin.

3/4/2020

2e Plaatsingswedstrijd 1e divisie (groep 1)

Onze deelneemsters: Carolien en Yasmin.

4/4/2020

2e Plaatsingswedstrijd 1e divisie (groep 2)

Organisatie: Wilskracht, Alphen aan den Rijn

Onze deelneemsters: Yun Li, Laila, Lisa, Lyvana, Senna en Valeria.

8/5/2020

3e Plaatsingswedstrijd 1e divisie (groep 1)

Organisatie: DVO Dordrecht

Onze deelneemsters: Carolien en Yasmin.

9/5/2020

3e Plaatsingswedstrijd 1e divisie (groep 2)

Organisatie: DVO Dordrecht

Onze deelneemsters: Yun Li, Laila, Lisa, Lyvana, Senna en Valeria.

22/5/2020

2e Plaatsingswedstrijd Groepen 1e divisie

Sportcentrum Ookmeer Amsterdam

Onze deelneemsters: Carolien, Dana, Eva, Ilse, Jeanine en Yasmin.

23/5/2020

4e plaatsingswedstrijd Mid-West 2e divisie

Organisatie: GTVH

5/6/2020

Bondskampioenschappen individueel 2de divisie

Organisatie: GTV de Badhoeve, Amsterdam

6/6/2020

Onderdeelfinales 1e divisie

Organisatie GTV de Badhoeve, Amsterdam

12/6/2020

Bondskampioenschappen 1e divisie

26/6/2020

Dutch Gymnastics The Finals NK 1e divisie Individueel en Groepen

Ahoy Rotterdam

27/6/2020

Dutch Gymnastics The Finals NK 1e divisie Individueel en Groepen

Ahoy Rotterdam

Please reload

© 2017 RDG Academy