Gymnastes                         2018-2019     

​Yasmin van Es

- Nederlands Kampioene Senioren 2018
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Hoepel 2018
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Bal 2018
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Lint 2018
- 2e plaats NK onderdeelfinale Knots 
-
2e plaats NK Groep Senioren 2018

​Julia Tan

- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

- 5e plaats NK onderdeelfinale Knots Senioren

- 7e plaats NK onderdeelfinale Lint Senioren

- 3e plaats NK B finale Senioren 2018

​Eva Oortwijn

 

- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

-13e Halve Finale Senioren 2018

- 3e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

Ilse Huiskens


- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

- 2e plaats NK B finale Senioren 2018

- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2018 All round

- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2018 onderdeel Hoepel

- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2018 onderdeel Bal


 

 

Carolien Plantjé

- 5e plaats NK onderdeelfinales Bal Junioren  2018

- 6e plaats NK B finale Junioren 2018

Jeanine van Son

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018             

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren

- 7e leeftijdscategorie 2e plaatsingswedstrijd

- 7e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

 

Dana van Beem​

- 1e plaats Junioren "1e North Sea Cup"

- 4e leeftijdscategorie 2e plaatsingswedstrijd

- 4e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

​Valeria Baars

- Nederlands Kampioene Pre-junioren 2018
- 3e plaats NK onderdeelfinale Zonder Materiaal 2018

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018  

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren   
 

Lyvana Garrelts

- 5e plaats NK Pre-Junioren 2018

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Bal  2018

- 2e plaats NK onderdeelfinale Touw 2018

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018

- 3e plaats AmsterdamMasters 2018 Pre-junioren

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren

​Laila van Es

- 2e plaats NK Pre-junioren 2018

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Zonder Materiaal 2018

- 6e plaats onderdeelfinale Touw 2018

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren

Senna Buskermolen​

Nieuw in de selectie 2018-2019

Lisa Donkervliet

- 15e Halve Finale Pre-Junioren

- 1e leeftijdscategorie 2e plaatsingswedstrijd

- 1e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

​Yun Li Zwetsloot

- 4e plaats NK Benjamins 2018

- 3e plaats onderdeelfinale Bal 2018

- 4e plaats onderdeelfinale Zonder Materiaal 2018

- 2e plaats Benjamins "1e North Sea Cup"

Aurea Bondia D'Accardi

- Nieuw in de selectie 2018-2019              

Martina Bondia D'Accardi

- Nieuw in de selectie 2018-2019            

Uliana Dronova

- Nieuw in de selectie 2018-2019              

​Phileine Sanches Horneros

- Nieuw in de selectie 2018-2019

Christel Vinkhuyzen​

 

- 2e plaats NK Groep Senioren 2018