Gymnastes                         2018-2019     

0954_01569[1].jpg

​Yasmin van Es

- Nederlands Kampioene Senioren 2018
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Hoepel 2018
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Bal 2018
- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Lint 2018
- 2e plaats NK onderdeelfinale Knots 
-
2e plaats NK Groep Senioren 2018

Senior
0969_06624[1].jpg

​Julia Tan

- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

- 5e plaats NK onderdeelfinale Knots Senioren

- 7e plaats NK onderdeelfinale Lint Senioren

- 3e plaats NK B finale Senioren 2018

Senior
0969_06731[1].jpg

​Eva Oortwijn

 

- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

-13e Halve Finale Senioren 2018

- 3e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

Senior
0956_05942[1].jpg

Ilse Huiskens


- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

- 2e plaats NK B finale Senioren 2018

- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2018 All round

- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2018 onderdeel Hoepel

- 1e plaats Tournoi Internationale Les Perles de Thou

   Meze 2018 onderdeel Bal


 

 

Senior
0954_01762[1].jpg

Carolien Plantjé

- 5e plaats NK onderdeelfinales Bal Junioren  2018

- 6e plaats NK B finale Junioren 2018

Senior
0954_02340[1].jpg

Jeanine van Son

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018             

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren

- 7e leeftijdscategorie 2e plaatsingswedstrijd

- 7e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

 

Junior
0954_02093[1].jpg

Dana van Beem​

- 1e plaats Junioren "1e North Sea Cup"

- 4e leeftijdscategorie 2e plaatsingswedstrijd

- 4e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

Junior
0956_00221[1].jpg

​Valeria Baars

- Nederlands Kampioene Pre-junioren 2018
- 3e plaats NK onderdeelfinale Zonder Materiaal 2018

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018  

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren   
 

Junior
0984_00648[1].jpg

Lyvana Garrelts

- 5e plaats NK Pre-Junioren 2018

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Bal  2018

- 2e plaats NK onderdeelfinale Touw 2018

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018

- 3e plaats AmsterdamMasters 2018 Pre-junioren

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren

Junior
0984_00170[1].jpg

​Laila van Es

- 2e plaats NK Pre-junioren 2018

- Nederlands Kampioene onderdeelfinale Zonder Materiaal 2018

- 6e plaats onderdeelfinale Touw 2018

- 3e plaats NK Groep Pre-junioren 2018

- 2e plaats AmsterdamMasters 2018 Groep Pre-junioren

Junior
0956_00442[1].jpg

Senna Buskermolen​

Nieuw in de selectie 2018-2019

Junior
0956_00342[1].jpg

Lisa Donkervliet

- 15e Halve Finale Pre-Junioren

- 1e leeftijdscategorie 2e plaatsingswedstrijd

- 1e leeftijdscategorie 1e plaatsingswedstrijd

Pre-Junior
0969_00585[1].jpg

​Yun Li Zwetsloot

- 4e plaats NK Benjamins 2018

- 3e plaats onderdeelfinale Bal 2018

- 4e plaats onderdeelfinale Zonder Materiaal 2018

- 2e plaats Benjamins "1e North Sea Cup"

Pre-Junior
1045_02022[1].jpg

Aurea Bondia D'Accardi

- Nieuw in de selectie 2018-2019              

Pre-Junior
1045_01294[1].jpg

Martina Bondia D'Accardi

- Nieuw in de selectie 2018-2019            

Benjamin

Uliana Dronova

- Nieuw in de selectie 2018-2019              

​Phileine Sanches Horneros

- Nieuw in de selectie 2018-2019

IMG_1108.JPG

Christel Vinkhuyzen​

 

- 2e plaats NK Groep Senioren 2018

   

Senioren Groep